KD-BOX 150 DENTAL EĞİTİM SİSTEMİ

Dental Eğitim Sistemi Detayı

  • Komple 1.2mm ve 0.90mm DKP sac ve çekmece kısımları 0.80mm galvanizli metalden üretilip elektrostatik toz boya ile boyanmıştır.
  • Üst tezgah 22mm compact laminat yapılmıştır.
  • Masa üzerinde 10mm pleksiglass malzemeden özel tasarlanmış, kullanıma uygun ergonomik kapalı çalışma haznesi ve kapakta aşınmalara karşı pencere içerisinde değiştirilebilir 5mm cam mevcuttur.
  • MD – BOX 150 masa üzerinde özel tasarlanmış CR-Nİ sabit emiş kanalı ve ayarlanabilir 2.ci emiş ağzı bulunmaktadır.
  • 0.80KW gücünde 2870d/dk 145m3/h emiş debisi olan brusless vakum sistemi.
  • Aydınlatma 2x18W etanj (toz geçirmez) lambalıdır.
  • Masa ölçüleri 66 X 86 X 130 cm dir.

Frasaco Fantom Kafa

Frasaco fantom kafaları, dental cerrahisi ve dental tekniğinin bütün dallarında; her türlü operasyonu, aynı gerçek insandaki gibi tüm detayları ile simüle etmeye olanak sağlar. Yenilikçi düşünce anlayışı ve yılların tecrübesinin bize öğrettiği doğrultuda kullanımı sadeleştirilmiş, münferit parçaları ve bakım ihtiyacı en aza indirilmiştir. Bunun sonucunda ortaya çıkan şey basit, kesin ve ekonomiktir. Bütün parçalar modüler bir şekilde tasarlanmıştır. Her sistem gerektiği zaman eğitim hedefine uygun olarak geliştirilmeye göre tasarlanmıştır. Bizim ünitlerimiz daima mümkün olduğu kadar basit ve gerektiği kadar karmaşıktır.

Frasaco fantom kafaları, mesleki eğitimler ve pratik egzersileri için ideal bir çalışma aracıdır. Çevresel koşullarda ve klinik vakalarda eğitim sisteminin geldiği aşamaları simüle eder. Üniversiteler, özel eğitim kurumları ve muayenehanelerde pratik kullanım için tasarlanmıştır. Her zaman kullanıma hazır, az yer kaplayan dental eğitim için mükemmel bir simülatördür.

Fantom kafalar; Frasaco dental modellerinin ileride göstereceği gelişime mükemmel uyum sağlayacaktır.

DİĞER SİSTEMLERİMİZ